O nas

Studio bezpiecznego opalania EXTREME charakteryzuje się eleganckim wnętrzem, niepowtarzalnym klimatem, najwyższą jakością usług oraz profesjonalizmem personelu. Nasza misja to trwała i bezpieczna opalenizna w konkurencyjnych cenach. Każdy Klient może napić się tutaj kawy, herbaty lub wody według życzenia oraz korzystać ze stałych promocji, które trwają cały rok.

Wspaniała atmosfera oraz życzliwość naszej obsługi przekona Państwa już po pierwszej wizycie o tym, że dokonaliście znakomitego wyboru. Powierzcie skórę fachowcom i poczujcie się, że jesteście w dobrych rękach! Szerokie grono stałych, zadowolonych Klientów jest tego najlepszym potwierdzeniem.

W solarium EXTREME czekają na Państwa: nowoczesne klimatyzowane urządzenia, zawsze nowe, bezpieczne lampy oraz pełna efektywna moc opalania przez cały rok! Ponadto nasz salon wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do pomiaru skóry megaSun Basic Care, gwarantujący każdemu Klientowi dopasowany do jego indywidualnego fototypu skóry efektywny czas opalania.

Higiena i bezpieczeństwo

Od samego początku cieszymy się uznaniem Klientów nie tylko z uwagi na nowoczesne urządzenia, przystępne ceny, szereg promocji i miłą atmosferę. Klienci darzą nas zaufaniem przede wszystkim za absolutną higienę oraz bezpieczeństwo w korzystaniu z naszych usług. Od naszego personelu wymagamy bezwzględnego zachowania czystości urządzeń opalających poprzez ich dezynfekowanie przed ich użyciem przez Klienta, jak również stałego utrzymywania w czystości, nie tylko samych łóżek, ale także pozostałych pomieszczeń znajdujących się w solarium. Każda z kabin wyposażona jest w podstawowe środki czystości oraz kosmetyki, które umożliwiają zachowanie odpowiedniej higieny przed i po skorzystaniu z naszych usług.

Do dyspozycji klientów w naszych salonach znajdują się:

·    ręczniki papierowe,
·    chusteczki higieniczne,
·    płatki i mleczko do demakijażu,
·    okularki ochronne,
·    szeroki wybór kosmetyków,
·    kawa, herbata lub woda,
·    itp.