O nas

Studio bezpiecznego opalania EXTREME charakteryzuje się eleganckim wnętrzem, niepowtarzalnym klimatem, najwyższą jakością usług oraz profesjonalizmem personelu. Nasza misja to trwała i bezpieczna opalenizna w konkurencyjnych cenach. Każdy Klient może napić się tutaj kawy, herbaty lub wody według życzenia.

Wspaniała atmosfera oraz życzliwość naszej obsługi przekona Państwa już po pierwszej wizycie o tym, że dokonaliście znakomitego wyboru. Powierzcie skórę fachowcom i poczujcie się, że jesteście w dobrych rękach! Szerokie grono stałych, zadowolonych Klientów jest tego najlepszym potwierdzeniem.

W solarium EXTREME czekają na Państwa: nowoczesne klimatyzowane urządzenia, zawsze nowe, bezpieczne lampy oraz pełna efektywna moc opalania przez cały rok!

Higiena i bezpieczeństwo

Od samego początku cieszymy się uznaniem Klientów nie tylko z uwagi na nowoczesne urządzenia, przystępne ceny i miłą atmosferę. Klienci darzą nas zaufaniem przede wszystkim za absolutną higienę oraz bezpieczeństwo w korzystaniu z naszych usług. Od naszego personelu wymagamy bezwzględnego zachowania czystości urządzeń opalających poprzez ich dezynfekowanie przed ich użyciem przez Klienta, jak również stałego utrzymywania w czystości, nie tylko samych łóżek, ale także pozostałych pomieszczeń znajdujących się w solarium. Każda z kabin wyposażona jest w podstawowe środki czystości oraz kosmetyki, które umożliwiają zachowanie odpowiedniej higieny przed i po skorzystaniu z naszych usług.

Do dyspozycji klientów w naszych salonach znajdują się:

·    ręczniki papierowe,
·    chusteczki higieniczne,
·    płatki i mleczko do demakijażu,
·    okularki ochronne,
·    szeroki wybór kosmetyków,
·    kawa, herbata lub woda,
·    itp.